Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Leśnictwo Papiernia

Lidia Daroszewska tel. 606 669 041
Podleśniczy Arkadiusz Kaźmierczak tel. 600 018 909

Tłucznia 1

64-140 Włoszakowice

tel. 65 5370 054

email: lidia.daroszewska@poznan.lasy.gov.pl

arkadiusz.kazmierczak@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Koczury

Jarosław Bączyk kom.600 018 902 Podleśniczy Mikołaj Skibiński tel. 600 018 904

Koczury 1

64-140 Włoszakowice

tel. 65 5370 052

email: jaroslaw.baczyk@poznan.lasy.gov.pl

mikolaj.skibinski@poznan.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Krzyżowiec

Robert Wypych kom. 600 018 903 Podleśniczy Natalia Smarul tel.530 152 514

Krzyżowiec 1

64-140 Włoszakowice

tel. 65 5370 051

email: robert.wypych@poznan.lasy.gov.pl

natalia.smarul@poznan.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Krzycko

Andrzej Klemenski kom. 600 018 901 Podleśniczy Roman Sobkowiak kom. 694 491 073

ul. Szkolna 23a

64-117 Krzycko

tel. 65 5331 589

email: andrzej.klemenski@poznan.lasy.gov.pl

roman.sobkowiak@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Niechłód

Wojciech Zajączkowski kom. 600 018 906 Podleśniczy Michał Milkowski kom. 664 762 634

Niechłód 4

64-114 Święciechowa

tel. 65 5330 438

email: wojciech.zajaczkowski@poznan.lasy.gov.pl

michal.milkowski@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Hetmanice

Michał Wawrzyniak tel. 600 018 908 Podleśniczy Dawid Marcinek tel. 694 491 068

Nowe Ogrody 1a

67-400 Wschowa

tel. 65 5403 370

email: michal.wawrzyniak@poznan.lasy.gov.pl

dawid.marcinek@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Wilanów

Sylwester Stachowiak kom. 694 491 067 Podleśniczy Michał Szewczyk kom. 600 018 907

Wilanów 1

64-150 Wijewo

tel. 65 5494 002

email: sylwester.stachowiak@poznan.lasy.gov.pl

michal.szewczyk@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Mały Bór

Tomasz Urbański kom. 600 018 910 Podleśniczy Mateusz Wiśniewski kom. 668 015 403

Mały Bór 1

67-400 Wschowa

tel. 65 5400 325

email: tomasz.urbanski@poznan.lasy.gov.pl

mateusz.wisniewski@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Stare Drzewce

Waldemar Rynkiewicz kom. 600 018 911 Podleśniczy Bartosz Wolniczak kom. 604 584 962 Podleśniczy Agnieszka Mejza

Leśnictwo Dryżyna

Andrzej Nowicki kom. 600 018 912 Podleśniczy Mateusz Gonera kom. 664 763 290

Dryżyna 19

67-407 Szlichtyngowa

tel. 65 5492 305

email: andrzej.nowicki@poznan.lasy.gov.pl

mateusz.gonera@poznan.lasy.gov.pl

Szkółka leśna

Mariusz Bielarz kom. 694 491 072

Czerlejewo 11

67-406 Siedlnica

tel. 65 5400 030

email: mariusz.bielarz@poznan.lasy.gov.pl

Łowiectwo

Grzegorz Franczak kom. 694 482 170

Mścigniew 1

64-140 Włoszakowice

tel. 65 5370 055

email: grzegorz.franczak@poznan.lasy.gov.pl