Lista aktualności Lista aktualności

ZMIANY KADROWE

W dniu 28 sierpnia 2019 r. w siedzibie nadleśnictwa odbyło się uroczyste pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę.

Nadleśniczy Tomasz Furmańczak oraz Główny Księgowy Maria Kulas w imieniu wszystkich pracowników Nadleśnictwa Włoszakowice podziękowali Pani Bożenie Ratajczak za niemal 33 lata współpracy, jednocześnie życząc wielu wspaniałych lat w Zdrowiu oraz Szczęściu.

Pani Bożena Ratajczak  ma bardzo bogaty przebieg pracy zawodowej.

Oto najważniejsze z nich.

Pracę zawodową rozpoczęła we wrześniu 1973 r. w Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Święciechowie jako uczeń nauki zawodu sprzedawca.

Następnie od 24 maja 1976 r. zatrudniona była w Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Lesznie jako maszynistka oraz księgowa.

Od listopada 1984 r. do końca października 1986 roku pracowała w Szkole Podstawowej w Krzycku Wielkim jako referenta administracyjnego.

Z dniem 1 listopada 1986 r. podejmuję pracę w Nadleśnictwie Włoszakowice początkowo jako pracownik administracyjny, następnie jako referent ds. transportu i spraw socjalnych. Od 3 marca 1998 r. zatrudniona jako starszy referent i do dnia 28 sierpnia 2019 r. prowadzi wszystkie sprawy związane z obsługą sekretariatu.

Fot. Marek Wąsowicz