Asset Publisher Asset Publisher

JESIENNY KONKURS ROZTRZYGNIĘTY!

Ponad sto prac wpłynęło do nadleśnictwa oraz Gminnego Zakładu Komunalnego we Włoszakowicach, których autorami były dzieci i młodzież z terenu gminy Włoszakowice.

Przypomnijmy, że konkurs został ogłoszony we wrześniu b.r. i adresowany dla przedszkolaków i uczniów klas I -V ( konkurs plastyczny) oraz młodzieży (konkurs fotograficzny).

Organizatorzy na prace czekali do 15 listopada. Jednak ilość uczestników przerosła wszelkie oczekiwania. Tak duża ilość prac spowodowała, że Komisja Konkursowa miała utrudnione zadanie, dokonując oceny pod względem tematycznym i estetycznym.

W sumie przyznano 9 nagród w trzech kategoriach oraz 25 wyróżnień. Na zaproszenie laureaci i wyróżnieni przybyli w dniu 18 grudnia 2019 r. do siedziby nadleśnictwa na podsumowanie i wręczenie drobnych upominków.

Nadleśniczy Tomasz Furmańczak oraz Prezes GZK Rafał Jagodzik przywitali wszystkich zgromadzonych i serdecznie pogratulowali zwycięzcom i wyróżnionym, ich Rodzicom oraz Opiekunom szkolnym za trud włożony w wykonanie tych jakże pomysłowych i niezwykle kolorowych prac.

Następnie przyszła kolej na nagrody i upominki.

Spotkanie było również okazją do wyeksponowania i zobaczenia prac , które nie zostały zauważone przez Komisję. Należy podkreślić, że wszystkie prace wyróżniały się niebywałą pomysłowością, starannością i wszystkie zasługiwały na chociażby wyróżnienie.

Na koniec była okazja do złożenia życzeń bożonarodzeniowych oraz przedstawienie planów konkursowych organizowanych wspólnie przez Nadleśnictwo Włoszakowice i Gminny Zakład Komunalny.